Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Najnowsze zdjęcia z miejsca tragedii

Utworzony przez jaśmiona, 21 kwietnia 2010 r. o 17:38
Ema napisał:
spóźniłam się, większość zdjęć jest usunięta, a zależy mi na zobaczeniu tego...
Proszę. zdjęcia ofiar katastrofy Dobrze się przyjrzyj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Molibden napisał:
Proszę. zdjęcia ofiar katastrofy Dobrze się przyjrzyj...
chodziło jej o wszystkie zdj z tej rosyjskiej str, a ty jej wysyłasz sylwetki jak wyglądali za życia, ona chce z miejsca wypadku czytaj dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaha napisał:
chodziło jej o wszystkie zdj z tej rosyjskiej str, a ty jej wysyłasz sylwetki jak wyglądali za życia, ona chce z miejsca wypadku czytaj dokładnie
Naprawdę? No popatrz... widocznie zupełnie nie zrozumiałem jej intencji! Co za niedokładny czytelnik ze mnie... I naiwny na dodatek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie do końca zrozumiałeś... Ale spoko, może znajdzie się ktoś inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Molibden napisał:
Naprawdę? No popatrz... widocznie zupełnie nie zrozumiałem jej intencji! Co za niedokładny czytelnik ze mnie... I naiwny na dodatek...
to skoro nie umiesz dokładnie czytać to po co się wypowiadasz !! śmieszny jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ema daj maila to wyślę, tu niestety nie ma jak wrzucić (zgrałem je na kompa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały from hell napisał:
Ema daj maila to wyślę
Jeśli masz choć trochę szacunku dla ludzi, którzy zginęli - nie rób tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały from hell napisał:
Ema daj maila to wyślę, tu niestety nie ma jak wrzucić (zgrałem je na kompa)
'mały from hell' - jak można się z tobą skontaktować? daj jakieś namiary. pozdr 'DO'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały from hell napisał:
Ema daj maila to wyślę, tu niestety nie ma jak wrzucić (zgrałem je na kompa)
moge prosic na maila:mpuniek@poczta.onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały from hell napisał:
Ema daj maila to wyślę, tu niestety nie ma jak wrzucić (zgrałem je na kompa)
'mały from hell' OD 4 GODZIN SIEDZĘ W NECIE.......... NIESTETY NIE MA SZANS NA TE FOTY, WSZYSTKO ZOSTAŁO USUNIĘTE PROSZĘ, PRZEŚLIJ- dodo1@poczta.onet.eu Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o zdjęcia bo te najważniejsze na których widać ciała zostały usunięte: bar2345@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę fotki na aneta_kol1@wp.pl, będę wdzięczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze przeslij mi te fotki . rano jeszcze byly a teraz wszstko usuniete. jowita@networld.at dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A-k1 napisał:
Mogę fotki na aneta_kol1@wp.pl, będę wdzięczna.
zacznijcie sie leczyc naprawde. a jak jestescie spragnieni widokow cial to wybierzcie sie do prosektorium to sobie poogladacie. Jak tak czytam ten temat to jestem za dokladna i zabojcza selekcja osob glupich, zadnych drastycznych zdjec i glosicieli spiskow, bo nie daj boze niedlugo zaczna plodzic dzieci i roznosic glupote po swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podeliscie na promeek@o2.pl i dajcie temat : zdjecia pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj zdjęcie w dużej rozdziałce.Widać sporo ciał. http://img14.imageshack.us/img14/156/juis28.jpg Po lewej stronie widać ciało leżące na plecach z wykrzywioną lewą ręką.Czy to Kaczyński ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrzućcie te zdjęcia na jakiś zasób rapidshare, hotfile, megaupload i będzie po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rowniez abrdzo prosze o te usuniete zdjęcia z góry dziękuje na adres tragedia3@tlen.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Wiersz dla nas nie jest w dobrym tonie, natomiast zwróc uwagę na okoliczność. Kaczyński za Rosjanami nie przepadał, szczuł na nich całą swoją prezydenturę. Wiersz kończy się - nie ważne czy jest bóg, czy go nie ma, ważne że chroni Rosję. I tyle. Za kim oni mają płakać? Generalnie, to i tak się bardzo ładnie zachowują, a że jest trochę nacjonalizmu po ich stronie, nie ma co się dziwić. U nas też są tacy idioci....
co tłumaczy powód do zamachu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś ma te fotki to proszę podeślijcie na meil lolitka1213@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...